محل تبلیغات شما

دعای مخصوص شفای بیمار از شیخ بهایی

شیخ بهائی می فرماید که اگر کسی حاجتی داشته باشد و این کلمات را بگوید و حاجت او روا نشد در قیامت با من مخاصمه کند و فرموده؟ اگر بنیّت شفا یافتن بیمار هفتاد بار بخواند در حال سجده از جمله مجرّیات است مگر آنکه اجل مریض حتمی باشد.

دعا این است:

لا اِله اِلاّ اللّه بعزّتک و قدرتک لا اِله اِلاّ اللّه بحقّ حقّک و حرمتک لا اِله اِلاّ اللّه فرَّج برحمتک

همچنین سوره حمد برای شفای مریض معجزه میکند :

امام صادق  (ع) فرمودند : اگر سوره (حمد) را هفتاد بار بر مرده بخوانند و روح در بدنش باز آید شگفت نکنید .

از امام صادق(ع): در جواهر القرآن نقل است که هر کس سوره (فاتحه) را میان نافله صبح و نماز صبح بخواند به نیت صحت از آن بیماری شفا یابد. (گنج های معنوی ) .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این ذکر برای شفای بیمار را دائم بخواند :

بسم الله الرحمن الرحیم یا منزل الشفا و مذهب الداء صل علی محمد و اله و انزل علی وجهی الشفاء »»

دعای دیگر به جهت شفای مریض

مریض مکرر بگوید : بسم الله الرحمن الرحیم یا هو یا من هو یا من لیس الا هو صل علی محمد و آل محمد

حضرت ابی عبدالله (ع): اگر سوره (حمد) را هفتاد بار بر مده بخوانند و روح در بدنش باز آید شگفت نیست.

برآورده شدن حاجات و گشایش بخت

دعا برای وسعت روزی و کسب ثروت

صلوات ابوالحسن ضراب اصفهانی

شفای ,سوره ,بیمار ,هفتاد ,حمد ,مریض ,هفتاد بار ,سوره حمد ,اِلاّ اللّه ,اِله اِلاّ ,شفای بیمار ,اِله اِلاّ اللّه ,الله الرحمن الرحیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوین صنعت تاکستان